Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:


Apaszka damska

W modzie wskazane są eksperymenty, dlatego też oprócz klasycznego wykorzystania apaszki damskiej do ozdobienia dekoltu, możemy nosić ją na różne sposoby. Ciekawym pomysłem jest noszenie apaszki na głowie. W ten sposób możemy uzyskać nie tylko lekko nonszalancką, ale i wygodną stylizację- włosy nie będą opadać na czoło.
Apaszka może też posłużyć do związania włosów w koński ogon (zamiast gumki do włosów). Równie dobrze może zastąpić pasek do spodni, pod warunkiem, że jest wystarczająco długa. Jeśli jest krótsza, można przeciągnąć ją tylko przez pierwszą szlufkę i zrobić z niej kokardę. Ponadto, apaszki świetnie wyglądają jako dodatek do torebek, owinięte wokół paska czy zawiązane na nim w supeł. Nadają torebce charakteru i wyróżniają właścicielkę z tłumu.
A może chusty? Przecież podobne są do apaszek damskich. Dlaczego warto mieć w swojej garderobie chusty?
Charakteryzują się ona mnogością rozmiarów i materiałów, z których są wykonane. Mają one także mnóstwo zastosowań.  Tradycyjne, sporych rozmiarów chusty okrywają  dekolt i szyję, chroniąc przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Jeśli zapragniemy wyglądać jak gwiazda filmowa, możemy okryć ramiona dużą, grubą, najlepiej jednobarwną chustą, która skomponuje się z dużymi okularami przeciwsłonecznymi i skórzaną torebką. Takie połączenie nadaje naszemu stylowi więcej tajemniczości. Wiązanie chust na szyi kojarzy się głównie z harcerstwem, gdzie stanowią one nieodłączny element munduru oraz oznaczają przynależność do danej drużyny.
Chusty mogą nam również posłużyć jako ochrona głowy przed słońcem lub pomogą ukryć nieułożone włosy. Podczas gorących dni, zwłaszcza na plaży, chusty zakłada się również na biodra. Zwiewne pareo sprawia, że kobieta czuje się bardziej komfortowo niż gdyby miała na sobie tylko bikini. 

Zastosowań apaszek i chust damskich jest wiele, a Ty jak nosisz galanteryjne dodatki?

Apaszki, szaliki, chusty

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014