Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:


Szaliki i apaszki

Szaliki kojarzymy raczej z zimą i mroźnymi dniami. Apaszki już nie, w końcu mogą być wyłącznie elementem dekoracyjnym. Z szalików cieszymy się dawanym przez nie ciepłem i ochroną naszej szyi przez chłodnym powietrzem. Jednak równie często zapominamy, że można je nosić niemalże przez cały rok.
Zimą i jesienią ciepłe, wełniane szaliki albo kominy nie tylko nas ogrzeją, ale i dodadzą uroku grubym kurtkom i płaszczom. Warto wybierać je w komplecie z czapką i rękawiczkami. Natomiast latem cienki szalik, sprawdzi się na chłodniejsze wieczory. Szaliki są także genialnym dodatkiem do sukienek na bankiety i duże uroczystości- zwłaszcza te wykonane z dodatkiem błyszczącej nitki, alpaki czy kaszmiru. Piękny szal na szyi kobiety, sprawia, że wygląda ona niezwykle gustownie oraz dodaje jej seksapilu.
Wiosną, gdy jesteśmy już znużeni otaczającą nas szarością, możemy założyć szalik, w ostrzejszym kolorze, aby przełamać klasyczne zimowe czernie, szarości i beże. Zakładając np. turkusowy szalik, dodajemy sobie nowej energii i z radością wyczekujemy, aż przyroda zacznie budzić się do życia.
Pamiętaj, że zawsze trzeba też kierować się zasadą, że dodatki powinny być kontrastem dla reszty stroju.  Tak więc, do gładkiego, jednokolorowego stroju, apaszka w tygrysie cętki jest dozwolona, ale do kwiecistej sukienki lepsza będzie jednobarwna apaszka lub delikatny szaliczek.

Apaszki, szaliki, chusty

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014