Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:


Szale chusty i apaszki

Ważną kwestią jest dobór apaszki, chusty czy szalika do garderoby. Dodatki muszą pasować do naszej karnacji czy koloru włosów. Gdy wyglądamy w danym odcieniu smutno, nijako, nie jest to kolor dla nas. Należy też wziąć pod uwagę jakie kolory dominują w naszej szafie. Wybór powinien być umotywowany także celem jaki chcemy osiągnąć. Jeśli chcemy nie co odświeżyć stare stroje, wystarczy, że np. do białego topu i jeansów, założymy kwiecistą apaszkę.
Natomiast, gdy chcemy dodać naszej stylizacji więcej „pazura”, możemy dobrać do naszego ubrania czarno-białą chustę, a za pomocą satynowego szala, zwykła czarna sukienka, przemieni się w seksowną kreację. Warto mieć na uwadze to, że naprawdę pasująca do garderoby galanteria, komponuje się przynajmniej z kilkoma stylizacjami.
Nie rodzimy się z umiejętnościom doboru dodatków do ubrania. Musimy się jej uczyć, jednak jest to bardzo przyjemna wiedza, a efekt w postaci powalającego stroju zachwyci każdą kobietę. Apaszki, chusty i szaliki uzupełniają stroje i chronią nas przed zimnem, wiatrem czy zbyt ostrym słońcem. Ich roli w podkreślaniu naszego stylu nie da się przecenić. Warto pokusić się o eksperymenty.

Soyelle.pl zakupy pełne przyjemności

Apaszki, szaliki, chusty

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014