Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:


Dodatki bieliźniarskie to przysłowiowa kropka nad "i"

 
Wszystkie artykuły dodatkowe stanowią dopełnienie oferty do bielizny. Nie jest to oczywiście  niezbędnik, ale niejeden produkt może nadać inny charakter sylwetce , czy nawet zmienić fukcjonalność stanika jak obniżacześciągacze i ramiączkaŚrodki pielęgnacyjne bielizny są unikalne i jedyne w soim rodzaju. Proszki do prania i woda bieliźniana doda z pewnością świeżego uroku.  
taśma transparentna Soyellewkładki do biustonosza powiększające piersiprzedłużki biustonosza #linkarea1 proszek do prania delikatnej bielizny>
     
 
 
 

   

Warto zwrócić szczególną uwagę na:

  •  przedłużki obwodu biustonoszy, pozwolą na przedłużenie nie tylko obwodu niejednego stanika, ale wprowadzą je w drugie nowe dłuższe życie. Z pewnością niejedna przedłużka  przyda się w damskiej bieliźniarce
  •  taśmę przylepną Soyelle, która utrzyma przy ciele odstające części garderoby. Sukienka , tunika czy bluzeczka nie będzie już nieelegancko odstawać. 
  •  wkładki  do biustonosza, które powiększą i uformują piersi w biustonoszu. Element przydatny. Nie chodzi tu o efekt trwały jak przy operacji plastycznej , ale o aspekt poprawy wizerunku, nadania piersiom delikatnie lepszej formy
  • ściągacz ramiączek, biustonosz z ramiączkami pasuje jedynie do bluzeczek i sukienek o zabudowanych ramionach i płytkich dekoltach. W przypadku tak popularnych, szczególnie latem bluzeczek typu bokserka nasz ulubiony biustonosz nie zdaje już egzaminu.
 

Zalety dodatków do bielizny damskiej

 
Zarówno ramiączka, przedłużki, wkładki, obniżacze i ściągacze zamieniają nasz ulubiony biustonosz w biustonosz wielofunkcyjny przy niewielkim nakładzie finansowym. Możemy go używać do strojów sportowych, kreacji z dużymi wycięciami, bluzeczek i sukienek bez ramion. Wkładki poprawiają wygląd naszego biustu. Pozwalają nam nosić bardziej odważne dekolty. Podkreślają naszą atrakcyjność. Dodają poczucie pewności siebie. Odpowiednio dobrany kształt wkładek zastępuje z powodzeniem operacje plastyczne. Dzięki małemu trikowi w postaci wkładek do biustonoszy nasze piersi stają się pełniejsze, optycznie większe. Dzięki ich zastosowaniu bluzka z dekoltem lub mała czarna zajmują w naszej szafie dominujące miejsce.Ramiączka stanowią ważny element biustonosza. Podtrzymują piersi we właściwej płaszczyźnie.
 
Zbyt luźne, czy za mocno ściągnięte deformują biust i ogólnie zniekształcają sylwetkę. Ważna jest szerokość ramiączek. Duży biust wymaga szerokich ramiączek. Za wąskie ramiączka nie tylko szybko się rozciągają, a to powoduje ich zniszczenie, ale przede wszystkim nie są wstanie utrzymać ciężaru piersi. Przy pełniejszym biuście wpijają się w ramiona powodując mikrouszkodzenia skóry i ból. Dlatego decydując się na wymianę ramiączek zwracajmy uwagę nie tylko na walory estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. A więc ramiączka materiałowe zakładamy w przypadku bluzeczek z zakrytymi ramionami, silikonowe i ozdobne do ramion odkrytych. Kolorowe, z zabawnymi nadrukami bardzo dobrze sprawdzają się latem. Podkreślą opaleniznę i nadają nam kokieteryjnego letniego posmaku. Silikonowe, z elementami błyszczących kamieni, lub delikatnych cyrkonii sprawdzą się do wieczorowych sukien. W ten sposób banalne ramiączka do biustonosza stają się elementem biżuterii. Eleganckim dodatkiem do wyrafinowanej całości.
 
W sposób przy pomocy niewielkich , ale jakże niezbędnych dodatków biustonosz przez lata skrywany wstydliwie pod odzieżą triumfalnie ukazuje swoje uroki.

Do bielizny

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014