Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:


opaski do włosówgumki do włosów opaski spinki spinki do włosów
 
 
 

   

 

Ozdoby do włosów

Każda z pań wie jak ważne są dla niej włosy, ich kondycja, zdrowie i wygląd.  Bardzo krótkie fryzury nie wymagają specjalnych dodatkowych akcesorii. Nie trzeba ich upinać, spinać czy opasać . Nad ładem i porządkiem da się zapanować w prosty sposób przy pomocy grzebienia, szczotki czy jedynie dłoni.
 
Krótsze, dłuższe i długie włosy czasem jednak warto dla wygody i wyglądu spiąć czy ułożyć w taki sposób w jaki sobie tylko wymarzymy. Nie trzeba przecież nosić włosów naturalnie rozpuszczonych,  można czasem się pokusić i odmienić swoją fryzurę. Tutaj niewątpliwie  z pomocą przyjdą gumki, spinki i klamry. Pozwolą one na spięcie włosów w koński ogon lub kucyki, skręcenie pukli w palemkę czy ślimaka. Nic nas nie ogranicza, można próbować i eksperymentować.
Opaska z kolei poskromi nieokiełznane kosmyki czy tapiry. Skomponuje się również idealnie z każdą fryzurą jak proste rozpuszczone włosy, kok czy kucyk. Kolorystycznie dopasowana do barwy włosa i reszty ubioru nie będzie tylko funkcjonalna, ale i urocza.
 
Dzięki dodatkom fryzura nie musi być już nudna. Element biżuteryjny czy kolorowa spinka nada włosom swoistego smaku i charakteru. Wyglądamy młodziej, a  zwykła fryzura będzie niezwykła i to tylko dzięki dodatkom do włosów.
 

Do włosów

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014