Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:

Twój adres email:

Plastry podtrzymujące biust

Nie zawsze możesz założyć stanik. Głównie jak masz kreację z odktytymi plecami i ramionami, czy z dużym dekoltem. Jakby to w końcu wyglądalo? Widoczne dla wszystkich zapięcie lub ramiączka stanika. Z pewnością niejedno spojrzenie się zatrzyma na tej drobnostce. Z kolei nie jest za wygodnie chodzić bez biustonosza. Wówczas możesz sięgnąć po jednorazowe plastry Soyelle, których zadaniem jest uformowanie i podtrzymanie piersi. Podniosą nie tylko biust, ale zwiększą komfort i Twoje samopoczucie.

Ramiączka do biustonosza

Wiele staników ma możliwość odpinania ramiączek. Właściwie to dobrze. Ramiączko w ciągu całego dnia bardzo ciężko pracuje. Musi utrzymać biust tak, aby zapięcie nie opadało, ulega rozciąganiu i różnym naprężeniom. Dlatego też zużycie ramiączka następuje szybciej niż stanika. Mając możliwość zakupu nowych ramiączek materiałowych w różnych kolorach za jedyne kilka złotych ratujesz biustonosz przed wyrzuceniem. Po wymianie znów możesz się cieszyć i długo używać tak potrzebną część garderoby.

Dodatki do bielizny

Nalepki na sutki

Nie zawsze trzeba być grzeczną i roztropną. Martwić się co inni o nas mówią. W zaciszu własnej alkowy już nie obowiązują narzucane normy. Tutaj rozkwita wyobraźnia. Możesz spróbować zalotnie przyozdobić piersi w nalepki na sutki. Z pewnością się to spodoba  drugiej połowie. Słodkie serduszka, koła czy muskające frędzelki lub puszek, to wszystko znajdziesz w sklepie Soyelle. Sprawdź, wyraź siebie, rozbłyśnij jak gwiazda i rozpal domowe emocje. 

Środki pielęgnacyjne

W grupie produktów pielęgnacyjnych znajdziesz proszki Soyelle oraz wodę bieliźnianą. Proszki są przeznaczone do ręcznego prania delikatnej bielizny. Doskonała jakość i subtelny zapach prania zachwyci Ciebie. Dostępną  wodę bieliźnianą możesz używać jako dodatek do prasowania lub po prostu spryskać nią bieliznę, pościel czy zasłonki. "Świeżość i czystość" z tym kojarzy się zapach wody bieliźnianej Soyelle, której nie powinno zabraknąć w zaciszu Twojego domowego ogniska.
Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014