Rajstopy imitujące ponczochy w sklepie Soyelle

Dzięki takim rajstopom można w mgnieniu oka odmienić swój wizerunek. Nic prostrzego . W sklepie masz dostępnych ponad 100 modeli takich produktów. Jak je nosić, zapytasz. 
Wbrew pozorom wcale nie jest to bardzo wymagający trend. Tak naprawdę wymaga jedynie (albo aż...) trochę odwagi. Można spotkać się z opiniami, że do tego typu rajstop trzeba mieć długie i zgrabne nogi. Wydaje się jednak, że nie koniecznie. Panie, które nie chcą zbyt mocno eksponować ciała mogą pokusić się również o rajstopy imitujące pończochy. Można je nosić do rozkloszowanych spódniczek. Idąc nie będzie widać, że ma się na sobie takie rajstopy, jednak przy siadaniu można subtelnie ujawnić kawałek nogi pokazując rajstopowe cudeńko. Świetnie wyglądają również z ołówkową spódniczką o długości w okolicach kolana. Siadając zrobimy niesamowite wrażenie - efekt gwarantowany, a co najważniejsze, sprawdzony!

Wszystko to osiągniesz z dostępnymi od ręki produktami w sklepie Soyelle.pl

Fiore, to jeden z  wiodących producentów branży pończoszniczej. Marka ta jest coraz bardziej widoczna i doceniana na rynku polskim. Firma została założona w 1998 roku. Od samego początku jej istnienia podstawowym kryterium rozwoju bylo uzyskanie jak najwyższej jakości wyrobów. Przy utrzymaniu cen na poziomie, ktory pozwoli na zakup bez zbytnich uszczupleń portfela. Dzięki temu każda Polka może zakupić produkty utrzymane w najnowszych modowych trendach.   
Największą część produkcji Fiore to rajstopy: gładkie, strip panty, kabaretki oraz wzorzyste.
Do tego dochodzi szeroka gama przepięknych pończoch samonośnych oraz zmysłowe modele pończoch do pasa
Uzupełnieniem oferty są pończosznicze podkolanówki i skarpetki o lubianych motywach i często bajecznych kolorach.

ZAPRASZAM więc do zapoznania się z bardzo bagatą ofertą marki Fiore, czyli Kwiatuszka (tłumaczenie z języka włoskiego).


Przeglądaj według kategorii:
Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014