Rajstopy imitujące ponczochy w sklepie Soyelle

Dzięki takim rajstopom można w mgnieniu oka odmienić swój wizerunek. Nic prostrzego . W sklepie masz dostępnych ponad 100 modeli takich produktów. Jak je nosić, zapytasz. 
Wbrew pozorom wcale nie jest to bardzo wymagający trend. Tak naprawdę wymaga jedynie (albo aż...) trochę odwagi. Można spotkać się z opiniami, że do tego typu rajstop trzeba mieć długie i zgrabne nogi. Wydaje się jednak, że nie koniecznie. Panie, które nie chcą zbyt mocno eksponować ciała mogą pokusić się również o rajstopy imitujące pończochy. Można je nosić do rozkloszowanych spódniczek. Idąc nie będzie widać, że ma się na sobie takie rajstopy, jednak przy siadaniu można subtelnie ujawnić kawałek nogi pokazując rajstopowe cudeńko. Świetnie wyglądają również z ołówkową spódniczką o długości w okolicach kolana. Siadając zrobimy niesamowite wrażenie - efekt gwarantowany, a co najważniejsze, sprawdzony!

Wszystko to osiągniesz z dostępnymi od ręki produktami w sklepie Soyelle.pl

Producent rajstop i pończoch Gabriella

Gabriella to polski producent wyrobów pończoszniczych działający na rynku od 1996 roku. Uznany nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wyroby Gabrielli można znaleść w tym momencie w 35 państwach na całym świecie. Nowoczesne technologie oraz podążanie za najnowszymi modowymi trendami to podstawowe zalety tego producenta. Wielokrotnie nagradzany, m.in. trzykrotnie znakiem "Najlepsze w Polsce ® ", Laurem Konsumenta za Odkrycie 2011 roku oraz Grand Prix 2013 roku. 


Przeglądaj według kategorii:
Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014