Rajstopy imitujące ponczochy w sklepie Soyelle

Dzięki takim rajstopom można w mgnieniu oka odmienić swój wizerunek. Nic prostrzego . W sklepie masz dostępnych ponad 100 modeli takich produktów. Jak je nosić, zapytasz. 
Wbrew pozorom wcale nie jest to bardzo wymagający trend. Tak naprawdę wymaga jedynie (albo aż...) trochę odwagi. Można spotkać się z opiniami, że do tego typu rajstop trzeba mieć długie i zgrabne nogi. Wydaje się jednak, że nie koniecznie. Panie, które nie chcą zbyt mocno eksponować ciała mogą pokusić się również o rajstopy imitujące pończochy. Można je nosić do rozkloszowanych spódniczek. Idąc nie będzie widać, że ma się na sobie takie rajstopy, jednak przy siadaniu można subtelnie ujawnić kawałek nogi pokazując rajstopowe cudeńko. Świetnie wyglądają również z ołówkową spódniczką o długości w okolicach kolana. Siadając zrobimy niesamowite wrażenie - efekt gwarantowany, a co najważniejsze, sprawdzony!

Wszystko to osiągniesz z dostępnymi od ręki produktami w sklepie Soyelle.pl

Gatta jest znaną polską firmą o europejskiej renomie. Przede wszystkim znacie rajstopy i skarpetki tego polskiego producenta. Gatta zdobyła sześciokrotnie Laur Konsumenta, co świadczy jednoznacznie o wysokiej jakości produkowanych przez firmę towarów. Legginsy Gatta to produkty, które znajdują się w ofercie firmy od kilku sezonów. Gatta chętnie dostosowuje się do najnowszych modowych trendów oferując coraz to inne i bardziej atrakcyjne kolekcje.
Legginsy i rajstopy Gatta są produkowane z najwyższej jakości materiałów, poliamidu i lycry lub doskonale przylegającej dzianiny albo latexu i skóropodobnych materiałów. Wszystkie modele doskonale podkreślają figurę. Nie rozciągają się, świetnie kryją ciało, są idealne i wspaniale przylegają do sylwetki. Mogą być gładkie i wzorzyste, kolorowe lub jednobarwne. Gatta w każdym sezonie uaktualnia swoje kolekcje, dodając do modeli legginsów delikatne aplikacje i interesujące, ale zawsze będące na topie wzory. To wszystko sprawia, że kolekcje legginsów marki Gatta są czymś więcej niż tylko dodatkiem do tunik, czy długich bluzek. Legginsy Gatta to samodzielna część stroju, do której dobiera się odpowiednie dodatki. Są one wyjątkową ozdobą, a bardzo często samodzielnym i głównym elementem stroju, który określa indywidualny styl noszącej je osoby. Dowodem na to są modele legginsów takie jak Orso, Arlo czy Rino.

Przeglądaj według kategorii:
Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014