Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:


Newsletter

 

Chcesz mieć częstszy kontakt z nami ? 

Możesz zapisać się do naszego biuletynu, w którym będziemy informować Ciebie o nowościach, ciekawych produktach czy okazjonalnych zniżkach dostępnych dla Ciebie i innych czytelników newslettera. 

 


W bardzo prosty sposób wpiszesz się do naszego mailingu. Na dole strony jest pole, w które wpisz swój adres e-mail i kliknik przycisk "Zapisz mnie". Po kliknięciu na stronie pojawi się komunikat. 
 


Odbierz wówczas swoją pocztę i potwierdź chęć otrzymywania od nas newslettera. Tylko po potwierdzeniu będziesz otrzymywać biuletyn!
 


mail


 Nie martw się nie zasypiemy Ciebie mailami


Zwykle wysyłamy dwa maile w tygodniu


mail

 

Pamiętaj

Zawsze możesz się wypisać z biuletynu wpisując swój mail i klikając przycisk "Wypisz mnie". Na stronie pojawi się informacja o usunięciu Twojego maila z listy.

 


Twoje dane są u nas bezpieczne i nie będą nikomu udostępniane. Szanujemy Twoją prywatność i tylko jak wyrazisz chęć otrzymywania naszego newslettera, będzie on tylko w tym przypadku do Ciebie przesyłany.
 

mail
 

  • Zachęcam Ciebie gorąco do dołączenia do grona osób korzystających z newslettera Soyelle


  • Zapisując się ndo newslettera odbierz kupon na zakupy. Minus 15zł za zakupy dla wartości koszyka min. 100zł produktów nieprzecenionych

 

mail


 

 

 Jeśli chcesz się wypisać, wpisz poprawnie swój e-mail i kliknij w przycisk "Wypisz mnie" - i gotowe.Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014