Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:


Obniżacze i ściągacze biustonosza

Troszkę taśmy z regulacją i kobieta otrzymuje całkiem ciekawą propozycję dla rozszerzenia funkcjonalności swojego biustonosza. Musisz mieć koniecznie założony stanik? Masz na sobie sukienkę z głębokim wycięciem? Jeśli tak to z pomocą przyjdzie obniżacz zapięcia biustonosza Soyelle. Nie zapinasz już stanika na haftki tylko dopinasz go do zakupionego obniżacza. Piękny angielski dekolt nie będzie już zaburzony nieestetycznym zapięciem biustonosza. Przy bluzeczkach typu bokserka możesz użyć ściągacza ramiączek, który zbliży je do siebie i w ten sposób ukryje je pod warstwą materiału. Ty wciąż jesteś piękna i nic nie zakłóca modnej stylizacji.

Obniżacze i ściągacze

Jak cokolwiek nam nie pasuje w stylizacji, mamy do wyboru kupno nowego biustonosza, co wiąże się z kolejnym znacznym wydatkiem lub zakup np ściągacza ramiączek stanika. Taki ściągacz założony w odpowiednim miejscu zbliża ramiączka do siebie, co spowoduje ich dyskretne ukrycie pod materiałem bluzki. Teraz z powodzeniem, bez konieczności zakupu drogiego, sportowego biustonosza możemy nosić ulubione koszulki. Biustonosz ze ściągniętymi ramiączkami nie będzie już zawadzał.

W przypadku głębokiego wycięcia w bluzce czy sukience warto zastosować obniżacz zapięcia biustonosza. Nie zapinamy wówczas biustonosza na haftki, tylko dopinamy je do zakupionego obniżacza zapięcia.W ten niedrogi sposób uzyskujemy biustonosz do sukien wieczorowych z odkrytymi plecami.

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014