Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:

Twój adres email:

Pasy do pończoch w sklepie

Zapisz się bezpłatnie i odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*!

Pasy i komplety

Zapisz się bezpłatnie i odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*!

Pasy do pończoch online

      W sklepie online pasy dostępne są w małych i dużych rozmiarach od S do XL, także znajdziesz je na szczupłą i rubensowską sylwetkę 
Pamiętaj, aby do pasa wybierać specjalny rodzaj pończoch - można go rozpoznać po grubszym i ciemniejszym niż w samonośnych pończochach paśmie na górze. Inne mogą po prostu się rozedrzeć lub zapinki będą się odczepiać. Kupujesz w skrócie mówiąc pończochy do pasa. Do pończoch dobrze jest też dobrać pasującą wizualnie bieliznę, a te produkty znajdziesz w sklepie w kategorii bielizna. Zakładając pas do pończoch należy solidnie je umocować przypinkami oraz wyregulować odpowiednią długość. To, czy wybrany pas jest odpowiedni i czy na pewno dobrze go założyłyśmy można poznać po tym, że przez cały dzień praktycznie nie odczuwa się faktu, iż ma się go na sobie - tylne paski powinny przechodzić obok pośladków, tak by nie były wyczuwalne przy siedzeniu, nic nie powinno się odpinać a pas powinien idealnie przylegać do ciała, nie może się marszczyć ani być widoczny pod ubraniem. 
  W sklepie internetowym możesz do woli przeglądać oferty na pasy do pończoch. Usiądź więc wygodnie w fotelu lub na kanapie, popijaj małą czarną i delektuj się naszą ofertą Soyelle.
Wybierając pas do pończoch zwróć szczególną uwagę na takie detale, jak chociażby typ materiału.W sklepie spotkasz dostępne pasy z tiulu, koronki lub siateczki. Pas z koronki wygląda kusząco i świetnie sprawdza się nie tylko jako gadżet w sypialni. W większości pasów długość pasków jest regulowana. Zwiększa to wygodę i praktyczną stronę jego użytkowania. Tylne zapięcie daje rówież możliwość solidnego osadzenia na biodrach. Pamiętaj też, że pas nie może być zbyt ciasny, jest to po prostu krępujące. 

Masz pytanie możesz do nas zadzwonić lub napisać maila, a może spotkamy się na czacie w sklepie ?
Chociaż mogło by się wydawać, że pasy odeszły już do lamusa, to jednak w ostatnich latach możemy zaobserwować znaczący wzrost popularności tego elementu garderoby. Same pończochy są w czołówce jeśli chodzi o kobiecą bieliznę. Z dużym zaangażowaniem projektanci wprowadzają na rynek nowe modele i dopracowują aktualne produkty, tak by jak najlepiej spełniać oczekiwania kobiet.
Pasy do pończoch niegdyś były mało komfortowe i dość duże i ciężkie. Jednak już nie spełniają tylko swojej pierwotnej funkcji, czyli utrzymywania pończoch na nodze, lecz również pełnią funkcję estetyczną czy nawet erotyczną. Obecnie wykonane są z delikatnych tkanin, które dają poczucie komfortu i swobody.

Dlatego też pasy do pończoch znajdują coraz szerszą rzeszę swoich wielbicielek.
 


Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014