Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:

Twój adres email:

Pierścionki damskie

Zapisz się bezpłatnie i odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*!

Pierścionki

Zapisz się bezpłatnie i odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*!

Pierścionki - można dostać plastikowe, drewniane, metalowe, ze stali chirurgicznej, posrebrzane lub pozłacane lub nawet na gumce.

Wiele z nich jest over size i można regulować ich wielkość. Jeśli chodzi o "oczko" - może nim być kamień, kryształ lub wypukłe szkiełko. Dostępne są także wykonania z modeliny, gdyż jest wdzięcznym materiałem do tworzenia kolorowych elementów: kwiatków, listków itp. Znane są też pierścionki z ceramiczną kulą w różnych rozmiarach. Tak naprawdę każda fanka tego typu biżuterii znajdzie coś dla siebie ­przypominające tą naturalną biżuterię, o stonowanych barwach, inne zaś interesują duże rozmiary, kolorowe, awangardowe i widoczne elementy. Każdy wybór jest dobry, a warto się do niego przekonać.


 

 


Nie trzeba przedstawiać zalet biżuterii damskiej. Każda z nas spotyka się z nią niemal od urodzenia. Ten pierwszy pierścionek czy bransoletka. Później elegancki naszyjnik i po przekłuciu uszu pierwsze modne kolczyki. A jak to jest z pierścionkiem?
Pierścionki nosimy codziennie. Dobieramy je w zależności od dnia, okazji i nastroju. Dodatek ten powinien współgrać z naszą kreacją. Im bardziej szalony styl ubioru tym większy i ozdobniejszy pierścionek będzie jak najbardziej na właściwym miejscu. Może tu sprawdzić się duży pierścień z cyrkoniami w kształcie serca, kokardki czy listka. Niekoniecznie na paluszki nakładaj jeden pierścień. Baw się wzorami i kombinacjami. Łącz je w komplety i noś nawet po trzy czy cztery pierścionki. Dłoń staje się ciekawsza i zwraca większą uwagę. Sprawdź sama!

 

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014