To, co wciąż najmodniejsze, czyli rajstopy imitujące pończochy

Kultowy już spór, co wolimy: rajstopy czy pończochy, został ostatnimi czasy chyba nieco zażegnany. Wszystko dzięki wynalazkowi typu 2 w 1. Mówimy o rajstopach, które imitują pończochy. Patrząc na nie z daleka odnieść można wrażenie, że osoba je nosząca ma na sobie pończochy. Po dokładniejszym przyjrzeniu się widać jednak, że nie do końca mieliśmy rację, bowiem, to, co wyglądało z daleka na zmysłowy element damskiej garderoby, okazało się w rzeczywistości dodatkowo wygodnym elementem damskiej garderoby... Kto by przypuszczał ?...To, co wciąż najmodniejsze, czyli rajstopy imitujące pończochy.

Zobacz w sklepie ponad 100 modeli rajstop jak pończochy. Wybierz już dziś model dla siebie blush

Rajstopy imitujące pończochy

Modowe pasionatki znają ten trend już od kilku sezonów. Zaczynało się powoli, od kilku wpływowych blogerek, kilku odważniejszych Pań, które potrafiły z wdziękiem połączyć rajstopy udające pończochy, np. z eleganckimi szortami.
Nosiły je celebrytki i gwiazdy, np. Rihanna, Paris Hilton, Katy Perry. Również nasz polski celebrycki światem widział w takim modelu, m.in. Dodę. Zaś Sylwester okazuje się chyba kulminacją ery "rajstopy jak pończochy". Tylu wydań, wersji i kolorów nie widziano dawno i w takiej kumulacji. Prawdę pisząc powoli imitacja pończoch staje się klasyką pończosznictwa, tak, jak rajstopy lub pończochy ze szwem lub rajstopy imitujące kabaretki.
Niektórzy producenci nawet mają już w swoich bazowych kolekcjach po jednym lub dwa takie modele rajstop. Miejmy nadzieję, że pozostaną tam na bardzo, bardzo długo.
Rajstopy jako element garderoby są niestety zbyt często traktowane jako element konieczny, do którego jednak nie przykładamy zbyt wielkiej wagi. Wielka szkoda, bo właśnie umiejętnie dobrane rajstopy potrafią zdziałać cuda z naszym wizerunkiem.

Moda jest po to, aby się nią bawić, czerpać garściami inspiracje, przystosowywać do swojego, własnego stylu to, co jeszcze go uwydatni i podkreśli. Mamy nadzieję, że rajstopy imitujące pończochy również zagoszczą w szafach wielu Pań.

Bo naprawdę rajstopy imitujące pończochy w sklepie Soyelle.pl warte są grzechu laugh

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014