Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:

Twój adres email:

Rękawiczki damskie

Zapisz się bezpłatnie i odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*!

Rękawiczki


Zapisz się bezpłatnie i odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*!
 
Chyba prawie każdemu rękawiczki kojarzą się z zimą. Większość osób przypomina sobie o ich istnieniu, gdy wiatr staje się zimny i porywisty, a przy ziemi pojawia się szron. Jednak zimowa pora nie jest jedyną okazją do ich zakładania. Warto pamiętać, że obok rękawiczek mających chronić dłonie przed zimnem, istniej też takie, które spełniają zgoła inne funkcje. Mogą chronić przed otarciami, zapewniać bezpieczeństwo i sterylność (rękawiczki lateksowe, zakładane przez lekarzy podczas zabiegów) lub zabezpieczać skórę rąk przed działaniem chemikaliów (rękawiczki zakładane podczas zmywania czy szorowania wanny). Mając na myśli sklep Soyelle mowimy o rękawiczkach, których podstawową funkcją jest... ozdobność i ochronę przed zimnem.
 
Ochrona przed chłodem jest ważna, gdyż w chłodne jesienne lub mroźne zimowe dni jest to jedyna osłona naszych dłoni. Przydadzą się rękawiczki z samej dzianiny lub z elementami ogrzewającego futerka.
Ozdobne rękawiczki mogą być istotnym dodatkiem naszych kreacji zarówno tych codziennych jak i wizytowych.Satynowe gładkie rękawiczki dobrze sprawdzą się na eleganckich przyjęciach. Mitenki koronkowe czy kabaretkowe dodadzą charakteru i pikanterii.
 
Znajdź ciekawe rękawiczki, "upoluj" je w sklepie i ciesz się udanym zakupem
 
 

Damskie rękawiczki ozdobne

Rękawiczki zdobione. Mowa tu o rękawiczkach, które mają być przede wszystkim ciepłe, ale też nie są pozbawione urody. Z przyczyn estetycznych, wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, wełniane rękawiczki zrobi się wyszyciami, aplikacjami, koralikami, guzikami czy po prostu mnogością barw. W ten sposób nawet w najtęższy mróz można poczuć się w pełni elegancko, mając świadomość, że ubiór jest przemyślany w każdym szczególe i nie zepsują go niedobrane, pozbawione jakiegokolwiek charakteru proste rękawiczki. Zimą, kiedy słońca jest mało, każdy sposób na poprawienie sobie humoru jest dobry, a ozdobne rękawiczki, wybrane spośród dosłownie tysięcy innych opcji, są doskonałym sposobem na rozjaśnienie ponurego, zimowego dnia.
Pokochaj rękawiczki
Nie tylko dlatego, że chronią dłonie przed chłodem, choć to rzecz jasna także świetny powód. Przede wszystkim dlatego, że sprawdzają się praktycznie zawsze, ponieważ dłonie są częścią ciała, na którą często zwraca się uwagę, na której zatrzymuje się wzrok i uwaga.
Warto przykuć ją na jeszcze dłużej. Można to osiągnąć nie tylko prezentując perfekcyjny manicure, ale też  - paradoksalnie - chowając ręce w owych jedynych w swoim rodzaju rękawiczkach.
Mogą one powiedzieć o właścicielce bardzo wiele - przede wszystkim to, że detal leży jej na sercu i lubi być ubrana w sposób nieprzypadkowy. Poznaj ten niesamowity szczegół Twojej garderoby i traktuj go z namaszczeniem, sercem, jak coś, co ma być piękne. Rękawiczki mogą się właściwie okazać nie mniej istotne niż buty! Warto czasem puścić w niepamięć wszechobecne czarne, monotonne rękawiczki i znaleźć coś, co podkreśli strój, piękno dłoni czy po prostu charakter.
 
Pomyśl o rękawiczkach jak o biżuterii - taniej, wymownej, a jednak subtelnej
 
W świecie mody kobiecej istnieje szeger rękawiczek na każdą okazję. Panie nie muszą się ograniczać w tym względzie - mogą puścić wodze fantazji i zdobić dłonie wymyślnymi rękawiczkami. Okazuje się, że w tej dziedzinie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. W jakich okolicznościach można zakładać rękawiczki dekoracyjne? W każdych! Począwszy od spaceru z psem, poprzez wyjście do klubu, sypialniane igraszki, aż po ceremonię zaślubin. Ilość krojów, tkanin i deseni sprawia, że rękawiczki ozdobne mogą wiele powiedzieć o kobiecie, która je nosi, a także o jej upodobaniach i podejściu do mody oraz stylu, w jakim dobrze się czuje. Rękawiczki mogą być zarówno ciepłe, jak i ciekawe, albo po prostu mają służyć wyłącznie do ozdoby, stanowiąc dodatek do określonej stylizacji.
 

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014