Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:

Twój adres email:

Torebki i portfele damskie

Zapisz się bezpłatnie i odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*!

Torebki

Zapisz się bezpłatnie i odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*!

Torebki i portfele damskie

W skład dodatków galanteryjnych wchodzą nie tylko elementy ubioru, ale także dodatki, takie jak m.in.: portfele, pokrowce na telefon czy klucze, kosmetyczki i inne drobiazgi. Perfekcyjne dopasowanie najdrobniejszych dodatków wywiera dobre wrażenie i sprawia, że z chęcią nosimy rzeczy przy sobie. Garderoba dopracowana w każdym calu sprawia wiele radości, a także pozwala wyrazić część osobowości właścicielki, dając subtelny przekaz otoczeniu.
 
Dlatego warto wybrać się na drobne zakupy i sprawić sobie odrobinę radości jakimś małym elementem ubioru: torebką czy portfelikiem. Z takich małych elementów składa się codzienność. Ile razy uwagę naszą przykuwają brzydkie wykończenia, szczegóły architektoniczne, czy  nawet nieładna czcionka w gazecie? Swoje otoczenie tworzymy my sami. Dlaczego więc nie uczynić go piękniejszym?

 
 

 

Portmonetki i portfele niezwykle ułatwiają nam życie. Wrzucone w nieodkryte przestrzenie naszej torebki trzymają w bezwzględnym porządku dokumenty, banknoty, monety, karty bankowe i zniżkowe oraz wiele innych karteczkowych drobiazgów. W końcu odnajdując portfel szybko trafimy na potrzebną zawartość. Jak połączysz te wszystkie przydatne zalety z interesującym designem, elegancją i prostotą otrzymasz wyrazisty styl, którego efektem będzie Twoje zadowolenie i dobre samopoczucie. W końcu chodzi też o to, abyśmy były również szczęśliwe, a do tego niewątpliwie przyczyniają się tak drobne dodatki.

Warto pamiętać, aby nasza  torebka wywarła korzystne wrażenie na innych postronnych i znajomych osobach, powinna być kolorystycznie i stylistycznie dopasowana między innymi do koloru i odcienia sukienki, którą zamierzamy założyć. W zakresie dopasowywania torebek zasada jest stosunkowo prosta – im skromniejszy strój, tym bardziej elegancka i ozdobna powinna być sama torebka. Innym sposobem, przeznaczonym głównie dla Pań, które nie lubią mocno zdobionych torebek jest wybór  2 w 1. Chodzi o torebkę, którą można określić jeszcze mianem "klasyczna", ale którą zaliczyć już będzie można do grupy torebek wizytowych. Takie torebki można z powodzeniem zabrać z sobą na oficjalne uroczystości, takie jak komunie czy wesela, ale również na bardziej luźne spotkania – np. w gronie znajomych.
Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014