Tuniki damskie

Tunika to bluzeczka długością sięgająca tak do połowy ud. Popularna wśród pań. Nosi się elegancko do spodni czy leginsów. Niektóre z pań lubią także zalotnie nakładać do tuniki pończochy, najlepiej te z szeroką koronką bądź rajstopy imitujące pończochy. Stosowane gładkie materiały, jednobarwne lub wzbogacone techniką druku cyfrowego zaspokoją każde "alter ego". Pokazując się w twarzowej tunice znajomym czy przechodniom, ożywisz swoją sylwetkę, a sama poczujesz się pewniej. Oryginalność jest w modzie.
Wiele się mówi na temat tego, że długa bluzka - tunika może być noszona przez każdą panią. To oczywiście nie jest tylko i wyłącznie slogan reklamowy. Jest to prawdą, ale pamiętaj, że nosząc tunikę należy przestrzegać pewnych reguł. Są to ogólne zasady towarzyszące modzie i raczej nie powinno się ich lekceważyć.

Tunikę możesz nosić na różne sposoby, ale najczęściej łączy się ją z kolejną częścią garderoby, która jest równie popularna i znana od lat - z legginasami. W świat mody wdarły się w latach osiemdziesiątych i podbiły zarówno modowe wybiegi, jak i ulice. Noszą je zarówno nastolatki, jak i kobiety w starszym wieku. Wielkim hitem stały się choćby przez to, że połączenie bawełny z lycrą i nylonem pozwala na włożenie ich na niemal każdą sylwetkę bez obaw, że skrzywdzi się swój wizerunek.

Tuniki

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014