Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:

Twój adres email:

Wkładki do biustonosza

Zakładając nawet dopasowany i dobrze dobrany stanik nie zawsze jesteśmy zadowolone z ostatecznego efektu. Dobrze żeby biust był nieco pełniejszy, aby pod bluzeczką czy tuniką lepiej się prezentował. Z pomocą przyjdą niewątpliwie wkładki do biustonosza Soyelle. Dobierając określony kształt możesz sprawić, aby piersi zbliżyły się do siebie, uniosły się czy też optycznie powiększyły. Do uzyskania lepszego efektu nie trzeba więc wielu zabiegów. Wystarczy odpowiednia wkładka wsunięta między biustonosz a pierś. I gotowe!

Wkładki do biustonosza

Zdarza się jednak dość często, że nawet dobrze dopasowany biustonosz nie daje nam pełnej satysfakcji z uzyskanego efektu. Chcesz, aby biust pod suknią dobrze wyglądał. Dlatego warto pokusić się o zakup wkładek do biustonosza.

W sklepie masz dostępnych parę modeli wkładek materiałowych i silikonowych Soyelle. Wkładki do biustonosza są różne i każdy model ma odmienne w właściwości. Musisz dobrać dokładnie takie wkładki, aby uzyskać zamierzony przez ciebie efekt. W końcu chodzi o to, aby optycznie powiększyć biust. Biust możesz lekko unieść do góry uzyskując tym samym efekt podkreślenia talii, lub zbliżyć piersi do siebie.

Zapoznaj się z tematyką wkładek do biustonosza na innej naszej stronie internetowej

W końcu biust jest kobiecym atrybutem i dobrze prezentujący się doda Ci pewności siebie.

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014