Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:


Wkładki do biustonosza

Zakładając nawet dopasowany i dobrze dobrany stanik nie zawsze jesteśmy zadowolone z ostatecznego efektu. Dobrze żeby biust był nieco pełniejszy, aby pod bluzeczką czy tuniką lepiej się prezentował. Z pomocą przyjdą niewątpliwie wkładki Soyelle. Dobierając określony kształt możesz sprawić, aby piersi zbliżyły się do siebie, uniosły się czy też optycznie powiększyły. Do uzyskania lepszego efektu nie trzeba więc wielu zabiegów. Wystarczy odpowiednia wkładka wsunięta między biustonosz a pierś. I gotowe!

Wkładki do biustonosza

Zdarza się jednak dość często, że nawet dobrze dopasowany biustonosz nie daje nam pełnej satysfakcji z uzyskanego efektu.
Chcemy, aby nasz biust pod suknią dobrze wyglądał. Dlatego warto pokusić się o zakup wkładek do biustonosza.
W sklepie jest dostępnych parę modeli wkładek materiałowych i silikonowych Soyelle. Taki zakup musi być oczywiście bardzo przemyślany. Wkładki do biustonosza spełniają wiele funkcji. Musimy dobrać dokładnie takie wkładki, aby uzyskać zamierzony efekt. W końcu chodzi o to, aby optycznie powiększyć biust. Biust możemy lekko unieść do góry uzyskując tym samym efekt podkreślenia talii, lub zbliżyć piersi do siebie.

Zapoznaj się z tematyką wkładek do biustonosza na innej naszej stronie internetowej blush

W końcu biust jest naszym atrybutem i dobrze prezentujący się doda nam pewności siebie.

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014