Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:

Twój adres email:

Ślubne białe pończochy i rajstopy

Ślubne - białe pończochy i rajstopy

Ślub - to wydarzenie każda z nas zapamięta do końca życia. Ważne jest, aby przyszła Panna Młoda wyglądała w tym wyjątkowym dniu perfekcyjnie. Oprócz tak oczywistej sukienki ślubnej, która zawsze jest w centrum uwagi należy zadbać o odpowiednią bieliznę, w tym oczywiście o rajstopy lub pończochy ślubne. Jednak dla potrzeb nocy poślubnej może zdecyduj się raczej na pończochy. Tej szczególnej nocy warto wyglądać zmysłowo i zniewalająco.

 
Wybierając pończochy ślubne zwróć uwagę na kilka szczegółów. Przede wszystkim ważny jest rozmiar, szczególnie, gdy decydujemy się na pończochy bez pasa, gdyż istnieje ryzyko zsunięcia się ich w trakcie uroczystości weselnych. Istotna jest również barwa oraz wzór. Kolor pończoch powinien być dopasowany do koloru sukienki, najczęściej wybierane odcienie  są białe oraz ecru. Wzory na ten wyjątkowy dzień również powinny być raczej delikatne i zmysłowe.
Pamiętaj, że pończochy ślubne mają podkreślać całość kreacji i dodawać blasku podczas tego wyjątkowego wydarzenia, w życiu młodej kobiety. Wszystkie dodatki dokładnie skomponowane będą stanowić idealną oprawę i podkreślą blask sukienki ślubnej.

Ślub dla każdej kobiety jest wydarzeniem, które powinno być zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Suknia ślubna, fryzura oraz wszelkie dodatki muszą być odpowiednio dobrane, tak by całość tworzyła harmonijną spójność dodając klasy i elegancji Pannie Młodej. Wszystko musi idealnie współgrać ze sobą, tak by podkreślić urodę i ukryć mankamenty młodej kobiety stającej na ślubnym kobiercu.
 
Sukienka jest najważniejszą częścią garderoby w tym wyjątkowym dniu, jej wygląd i fason sprawi, że będziemy wyglądać wyjątkowo w tym ważnym dniu naszego życia. Jednak nawet najpiękniejsza suknia może stracić na urodzie przez nieodpowiednie dodatki, które zburzą harmonię i piękno sukni. Oprócz welonu, rękawiczek i bielizny istotnym, choć często pomijanym elementem są rajstopy czy pończochy. Jest to błąd ponieważ odpowiednio wybrane mogą zdziałać cuda i wymodelować naszą sylwetkę, dodać ekstrawagancji lub przeciwnie zburzyć całość i nadać ponurego charakteru. Wielokrotnie nie przywiązujemy uwagi do tej mało widocznej części garderoby, co jest dużym błędem. Od tego zależy nasz ostateczny wygląd i podkreślenie figury.  Dlatego niezwykle ważny jest dobór odpowiedniej bielizny, w tym także pończoch lub rajstop.

Ten dział poświęcony jest rajstopom i pończochom do ślubu

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014