Odbierz swoją pocztę i kliknij w link aktywacyjny:

Twój adres email:

Torebki wizytowe

Jakie powinny być ? Przede wszystkim powinny zdobić naszą wyjściową stylizację, dodawać szyku. Ważne, aby kształt, kolor i styl tego małego elementu pasował do reszty Twojego stroju.
Poza funkcją estetyczną, torebki wieczorowe powinny być praktyczne. Każda kobieta doskonale wie, że są pewne przedmioty, które po prostu muszą się znaleźć w jej torebce, nawet jeśli jest to model wieczorowy. Do takich niezbędników większość Pań zalicza telefon komórkowy, czy szminkę. Niektóre panie nie wyobrażają sobie nie zabrania ze sobą na uroczystość choćby maleńkiego flakoniku ulubionych perfum.
Pamiętaj, aby przy zakupie każdej torebki wizytowej, sprawdzić, czy poza walorami estetycznymi, posiada wystarczającą dla Ciebie pojemność torebeczki. Jeśli nosisz malutkie drobiazgi dobierz dla siebie torebkę wizytową z błyskiem i maluśką , jak potrzebujesz więcej przedmiotów w sklepie znajdziesz również eleganckie i większe torebki.
Torebki wieczorowe są noszone nie tylko na wielkie okazje takie jak: śluby, wesela, bale sylwestrowe, ale znacznie częściej. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do stroju na weekendowe wyjście do znajomych, czy też do klubu. Świetnym wyborem wydają się zatem te modele, które pasują do wielu różnych stylizacji. Na przykład dobrej jakości beżowa „kopertówka” o klasycznym kształcie, wykonana z ekologicznej skóry będzie doskonałym dodatkiem na wiele okazji, sprawdzi się nawet jako uzupełnienie eleganckiego kostiumu na spotkanie służbowe.

Wybór należy do Ciebie, a my wyślemy Tobie paczkę w przeciągu 24 godzin

torebki wizytowe

Warto pamiętać, aby nasza  torebka wywarła korzystne wrażenie na innych postronnych i znajomych osobach, powinna być kolorystycznie i stylistycznie dopasowana między innymi do koloru i odcienia sukienki, którą zamierzamy założyć. W zakresie dopasowywania torebek zasada jest stosunkowo prosta – im skromniejszy strój, tym bardziej elegancka i ozdobna powinna być sama torebka. Innym sposobem, przeznaczonym głównie dla Pań, które nie lubią mocno zdobionych torebek jest wybór  2 w 1. Chodzi o torebkę, którą można określić jeszcze mianem "klasyczna", ale którą zaliczyć już będzie można do grupy torebek wizytowych. Takie torebki można z powodzeniem zabrać z sobą na oficjalne uroczystości, takie jak komunie czy wesela, ale również na bardziej luźne spotkania – np. w gronie znajomych.
 
Torebki wizytowe to także jeden z najlepszych i potencjalnie najbardziej trafnych i udanych prezentów świątecznych czy okazjonalnych. Dlaczego? Bez względu na zmienną modę i ogólnie przyjmowaną stylistykę ubioru i stosowanych dodatków, torebka wizytowa nie odejdzie nigdy do lamusa. Jej minimalistyczny charakter, elegancja i wygląd stanowi o jej wartości.  Wiele kobiet zwyczajnie nie wyobraża sobie stroju wyjściowego, bez odpowiednio dopasowanej do niego torebki. Słusznie – wszyscy najwięksi styliści zgodnie podkreślają, iż torebka i biżuteria jest niezmiennie kluczowym dodatkiem do sukienki, tuniki czy eleganckiej garsonki. Jako dodatek nie pełni ona wyłącznie funkcji przechowywania rzeczy jak zwykła codzienna torebka, a jedynie eleganckiego i pięknego dodatku do naszego stroju.
Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: Soyelle.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 2014